Фабрики

Фабрики

САРТЕН БЪЛГАРИЯ ООД

пк. 5800, ПЛЕВЕН, БЪЛГАРИЯ

Източна индустриална зона

ул."Вит" № 1

Тел: +359 64 804 600

Факс: +359 64 804 605

www.sarten.bg

sarten@sarten.bg

Silivri

Semizkumlar Kinali Mevkii 34947 Silivri – Istanbul

Tel: 0 (212) 711 71 50

Fax: 0 (212) 711 60 68

silivri@sarten.com.tr

Sarkap

Organize Sanayi Bolgesi 2.Kisim

45030 Manisa

Tel: +90 236 233 40 80

Fax: +90 236 233 63 78

sarkap@sarten.com.tr

Petpak

Organize Sanayi Bolgesi 2.Kisim

45030 Manisa

Tel: +90 236 233 74 50

Fax: +90 236 233 74 51

petpak@sarten.com.tr

OOO Sarpak

357111StavropolRegion

Nevinnomyssk Str. Kombinatskaya 3-A

Russian Federation

Tel: +7 86 554 65 470

Fax: +7 86 554 65 171

www.sarpak.ru

sarpak@sarpak.ru

Manisa

Organize Sanayi Bolgesi 2.Kisim

45030 Manisa

Tel: +90 236 233 40 80

Fax: +90 236 233 63 78

manisa@sarten.com.tr

Karacabey Dairy Pack

IzmirYolu 1.Km.

16700 Karacabey – Bursa

Tel: +90 224 671 80 60

Fax: +90 224 671 81 02

dairypak@sarten.com.tr

Karacabey

IzmirYolu 1.Km.

16700 Karacabey – Bursa

Tel: +90 224 671 80 60

Fax: +90 224 671 81 02

karacabey@sarten.com.tr

Gemlik

BP Gemlik Tesisleri Ici Kucuk Cukur Mevkii

Gemlik – Bursa

Tel: +90 224 524 80 84

Fax: +90 224 524 80 89

gemlik@sarten.com.tr

Gebze

Baris Mah. Dr. Zeki Acar Cad. №4, Tubitak yani 41400 Gebze – Kocaeli

Tel: +90 262 641 47 00

Fax: +90 262 641 97 09

gebze@sarten.com.tr

Corlu
Saray Caddesi №138

59860 Corlu – Tekirdag

Tel: +90 282 652 41 08

Fex: +90 282 651 11 29

corlu@sarten.com.tr

Ayvalik

Izmir Yolu 7.Km. Kucukkoy – Ayvalik

Tel: +90 266 321 11 70

Fax: +90 266 321 11 72

ayvalik@sarten.com.tr

Adana

Ceyhan Yolu 13.Km.

01000 Adana

Tel: +90 322 385 28 80

Fax: +90 322 385 28 56

adana@sarten.com.tr

Офиси

Sarten Ambalaza DOO

Glavica BB Paracin

Republic of Serbia

Tel/Fax: +381 35 546 064

Mobile: +381 63 610 020

www.sarten.rs

sarten@sarten.rs

Sarten Ambalaj SRL

Sos. Bukuresti – Urziceni, №64A, corp C2, Afumati, Ilfov,

077010 Romania

Tel: +40 21 351 08 58

Fax: +40 21 351 08 78

www.sarten.ro

office@sarten.ro

Sarten Ambalaj Sanaj ve Ticaret A.S.

Central Office

Barbaros Bulvari, Marmara Apt. № 68/7 34349 Balmumcu – Istanbul

Tel: +90 212 275 76 60

Fax: +90 212 272 34 17 ; 0 (212) 274 04 43

www.sarten.com.tr

sarten@sarten.com.tr

Representative Office in Thessaloniki , Greece

Mobile: +30 694 5951893

OOO Sarpak

357111StavropolRegion

Nevinnomyssk Str. Kombinatskaya 3-A

Russian Federation

Tel: +7 86 554 65 470

Fax: +7 86 554 65 171

www.sarpak.ru

sarpak@sarpak.ru